Letecká škola motorového paraglidingu motorový paragliding kurzy, škola motorového paraglidingu, kurz motorového paraglidingu

Nejmladší, ale v současné době nejmasivněji se rozvíjející létací sport je motorový paragliding. Je to nejjednodušší způsob, jak se dostat do vzduchu za relativně nízkou cenu. Pozor ale - je to stále pohyb v třetí dimenzi který nám lidem nebyl dán od přírody a tak je potřeba se mnohému naučit a stále mít jistou pokoru. Jinak se může krása letu změnit ve velice nepříjemný zážitek.

Za dobu co létám jsem se mnohému naučil a rád své nabyté vědomosti předám dál....

Nabídka individuální výuky

Zájemcům tedy nabízím individuální výuku v základech motorového paraglidingu, zakončenou pilotní zkouškou. Pilotům co již lítají, ale chtějí se posunout ve svých dovednostech dál, nabízím praktický kurz vyšší pilotáže a přípravu na soutěžní lítání.

Výuka probíhá individuálně podle počasí a času frekventantů. Na začátku se seznámíme s konstrukcí a funkcí padáku, krosny, sedačky a ostatního vybavení. Pak následuje vlastní seznámení s padákem na louce a pokusy o jeho startování a stabilizaci nad hlavou. Pobíhání po louce budeme prokládat teorií a postupně přijde ke slovu i krosna a pak už dojde k prvním pokusům o let.

Kurz bude ukončen závěrečnou zkouškou jak z teoretických, tak z praktických dovedností a po jejím ukončení bude vydán "Osobní list" nutný pro vydání "Pilotního průkazu".

Cena kompletního individuálního kurzu je 15.000,- Kč.
Pro více informací a objednávky nás neváhejte kontaktovat.

Poradenství při nákupu vybavení

Poslední dobou se potkávám s inzeráty na prodej leteckého vybavení, které jsou už od pohledu "výhodné" a občas mluvím i se začátečníky, kteří na takto výhodný inzerát koupili výbavu a až později zjistili, že nabídka nebyla zas až tak výhodná. Nabízím Vám proto poradenství a pomoc při nákupu staršího vybavení, aby jste nekoupili nějaký šrot vydávaný za super stroj.

Speed Mouse
paragliding accessories
Daniel Trochta
Výsluní 379
691 83 Drnholec

Mobil: +420 608 042 829
Web: www.speedmouse.cz
E-mail: info@speedmouse.cz